Rybina 470 – rejsy na godziny Przystań Rybina

W związku z dużą ilością zapytań w poprzednich sezonach o tą formę wynajmu łodzi na Pętli Żuławskiej od tego sezonu wprowadzamy możliwość czarteru na godziny.

Do dyspozycji mamy 3 łodzie motorowodne Rybina 470 (dostępne również w ofercie sprzedaży) do prowadzenia których nie są wymagane żadne uprawnienia motorowodne.

Łódź ta doskonale sprawdza się na akwenie Pętli Żuławskiej. Jej dużym atutem jest wysokość burty, która wynosi 70 cm – zapewnia to komfort i bezpieczeństwo podczas pływania nawet w trudniejszych warunkach pogodowych. Posiada dwie obszerne bakisty dla załogi (dziobową i rufową) oraz bardzo ciekawą stylistycznie sterówkę z owiewką nadającą łódce sportowy charakter.

Paliwo w cenie czarteru / nie pobieramy kaucji

Naszą łodzią jesteście w stanie w ciągu kilkugodzinnego rejsu dopłynąć do mostu Czterech Pancernych w Sztutowie, dotrzeć drogą wodną, a potem lądową (rowerami z Osłonki) do najniższego punktu w Polsce we wsi Marzęcino (2,2 m p.p.m.) lub wybrać się Tugą na rejs do Nowego Dworu Gdańskiego i po drodze zatrzymać się w gospodzie Mały Holender gdzie czekają na Was specjały kuchni żuławskiej.

Na życzenie pomagamy zaplanować trasę wycieczki oraz oferujemy bezpłatne szkolenie na wodzie osobom czarterującym po raz pierwszy.

Dane techniczne

Długość4,70 m
Szerokość1,7 m
Wysokość całkowita burty 0,7 m
Maksymalna nośność 530 kg
Ciężar320 kg
Moc silnika10 KM
Zużycie paliwa/godzina2-3 l
Zbiornik paliwa30 l
Zanurzenie0,2 m
Załoga6 osób

Wyposażenie

Silnik Tohatsu 10 KM
kolorowa echosonda
stolik
radio z bluetooth (2 głośniki)
instalacja elektryczna 12V
gaśnica
środki ratunkowe

Cennik

1 godzina najmu160 zł
6 godzin najmu600 zł
12 godzin najmu 900 zł

Zdjęcia